Продукція > WENRUN > LSD052BUB-102
LSD052BUB-102 Wenrun
Виробник: Wenrun
0.52" LED single digit display; blue (470nm); luminosity: 35 - 45 mcd; black background; common anode; IF=20mA; VF=3.8V; equivalent: KW1-521ABB LSD052BUB-102 OWS.52nagd
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 17 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
0.52" LED single digit display; blue (470nm); luminosity: 35 - 45 mcd; black background; common anode; IF=20mA; VF=3.8V; equivalent: KW1-521ABB LSD052BUB-102 OWS.52nagd, кількість в упаковці: 20 шт.