Продукція > 3M (TC) > LSE-060WF-0.5-5
LSE-060WF-0.5-5
LSE-060WF-0.5-5 3M (TC)
3m-vhb-tape-lse-tds.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/2"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0236" (23.6 mils, 0.600mm)
Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Bonding
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene Film
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/2"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0236" (23.6 mils, 0.600mm), Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSE-060WF-0.5-5 Виробник : 3M 3m-vhb-tape-lse-tds.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding 3M LSE-060WF VHB Tape (25 mil White 0.6 mm) 0.5in x 5yd