Продукція > 3M (TC) > LSE-110WF-0.75-5
LSE-110WF-0.75-5
LSE-110WF-0.75-5 3M (TC)
3M%20LSE%20VHB.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X5YDS
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Backing, Carrier: Polyethylene Film
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm), Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film.