Продукція > 3M (TC) > LSE-110WF-12-5
LSE-110WF-12-5
LSE-110WF-12-5 3M (TC)
3M%20LSE%20VHB.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X5YDS
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Backing, Carrier: Polyethylene Film
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm), Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film.