Продукція > 3M (TC) > LSE-160WF-0.75-5
LSE-160WF-0.75-5
LSE-160WF-0.75-5 3M (TC)
3M%20LSE%20VHB.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X5YDS
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm)
Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Backing, Carrier: Polyethylene Film
Thickness - Adhesive: 0.0570" (57.0 mils, 1.448mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm), Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film, Thickness - Adhesive: 0.0570" (57.0 mils, 1.448mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm).