Продукція > TAIYO YUDEN > LSQBA201616T330K
LSQBA201616T330K
LSQBA201616T330K Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 33UH 85MA 1.7 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.7Ohm
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 85MA 1.7 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.7Ohm, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSQBA201616T330K LSQBA201616T330K Виробник : TAIYO YUDEN Taiyo Yuden_LSQ03_e.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0806 10%