Продукція > DMC > LST-057B080A
LST-057B080A
LST-057B080A DMC
Spec_LST_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Resistive Touch Screen 5.7"
Packaging: Case
Length: 5.17" (131.40mm)
Interface: RS232C, USB
Type: Resistive
Width: 4.06" (103.00mm)
Height: 0.06" (1.40mm)
Diagonal Screen Size: 5.70" (144.78mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Resistive Touch Screen 5.7", Packaging: Case, Length: 5.17" (131.40mm), Interface: RS232C, USB, Type: Resistive, Width: 4.06" (103.00mm), Height: 0.06" (1.40mm), Diagonal Screen Size: 5.70" (144.78mm).