Продукція > DMC > LST-084B080A
LST-084B080A
LST-084B080A DMC
Spec_LST_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Resistive Touch Screen 8.4"
Packaging: Case
Length: 7.31" (185.60mm)
Interface: RS232C, USB
Type: Resistive
Width: 5.64" (143.30mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm)
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: Resistive Touch Screen 8.4", Packaging: Case, Length: 7.31" (185.60mm), Interface: RS232C, USB, Type: Resistive, Width: 5.64" (143.30mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm).