Продукція > DMC > LST-101WB080A
LST-101WB080A
LST-101WB080A DMC
Spec_LST_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Resistive Touch Screen 10.1"
Packaging: Case
Length: 9.25" (235.00mm)
Interface: RS232C, USB
Type: Resistive
Width: 5.63" (143.00mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: Resistive Touch Screen 10.1", Packaging: Case, Length: 9.25" (235.00mm), Interface: RS232C, USB, Type: Resistive, Width: 5.63" (143.00mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm).