Продукція > DMC > LST-121WB080A
LST-121WB080A
LST-121WB080A DMC
Spec_LST_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Resistive Touch Screen 12.1"
Packaging: Case
Length: 10.96" (278.40mm)
Interface: RS232C, USB
Type: Resistive
Width: 7.11" (180.70mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Resistive Touch Screen 12.1", Packaging: Case, Length: 10.96" (278.40mm), Interface: RS232C, USB, Type: Resistive, Width: 7.11" (180.70mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm).