Продукція > DMC > LST-156WB080A
LST-156WB080A
LST-156WB080A DMC
Spec_LST_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Resistive Touch Screen 15.6"
Packaging: Case
Length: 14.23" (361.50mm)
Interface: RS232C, USB
Type: Resistive
Width: 8.28" (210.20mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Resistive Touch Screen 15.6", Packaging: Case, Length: 14.23" (361.50mm), Interface: RS232C, USB, Type: Resistive, Width: 8.28" (210.20mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm).