LSTT-1.6-0-SP
LSTT-1.6-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=LSTT_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1/16" BLACK
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.063" (1.60mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.031" (0.79mm)
Recovered Wall Thickness: 0.019" (0.50mm)
Shrink Temperature: 65°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1/16" BLACK, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.063" (1.60mm), Inner Diameter - Recovered: 0.031" (0.79mm), Recovered Wall Thickness: 0.019" (0.50mm), Shrink Temperature: 65°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.