LSTT-12.7-0-SP
LSTT-12.7-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=LSTT_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1/2" X 492.1' BLACK
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: 492.1' (150.0m)
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.500" (12.70mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.250" (6.35mm)
Recovered Wall Thickness: 0.026" (0.66mm)
Shrink Temperature: 65°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 144 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1/2" X 492.1' BLACK, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 492.1' (150.0m), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.500" (12.70mm), Inner Diameter - Recovered: 0.250" (6.35mm), Recovered Wall Thickness: 0.026" (0.66mm), Shrink Temperature: 65°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.