LSTT-12.7-6-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LSTT-12.7-6-SP
Packaging: Spool
Color: Blue
Material: Polyolefin (PO)
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.500" (12.70mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.250" (6.35mm)
Recovered Wall Thickness: 0.026" (0.66mm)
Shrink Temperature: 65°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Написати відгук
Description: LSTT-12.7-6-SP, Packaging: Spool, Color: Blue, Material: Polyolefin (PO), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.500" (12.70mm), Inner Diameter - Recovered: 0.250" (6.35mm), Recovered Wall Thickness: 0.026" (0.66mm), Shrink Temperature: 65°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.