LSTT-38-0-SP
LSTT-38-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=LSTT_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1.496" X 196.8' BLACK
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: 196.8' (60.0m)
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.496" (38.00mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm)
Recovered Wall Thickness: 0.045" (1.14mm)
Shrink Temperature: 65°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1.496" X 196.8' BLACK, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 196.8' (60.0m), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.496" (38.00mm), Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm), Recovered Wall Thickness: 0.045" (1.14mm), Shrink Temperature: 65°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.