LSZH-250-150-YL
LSZH-250-150-YL Brady Corporation
B-7641.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm).