LSZH-C-1500-WT-J
LSZH-C-1500-WT-J Brady Corporation
B-7641.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 1.80" Dia (38.1mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm)
Написати відгук
Description: HEAT SHRINK TUBING, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 1.80" Dia (38.1mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm).