LSZH-C-1500-WT
LSZH-C-1500-WT Brady Corporation
B-7641.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 1.5 IN DIA X
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.60" Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.40" (19.1mm ~ 35.6mm)
Написати відгук
Description: HEAT SHRINK TUBING, 1.5 IN DIA X, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.60" Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.40" (19.1mm ~ 35.6mm).