LT E67C-T2V1-35
LT E67C-T2V1-35 ams-OSRAM USA INC.
LB%2CLV%2CLT_E67C_Rev2005.pdf
Виробник: ams-OSRAM USA INC.
Description: LED GREEN CLEAR 4PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 627.5mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.10mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 525nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 627.5mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 30mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 2.10mm, Wavelength - Peak: 520nm, Wavelength - Dominant: 525nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.