Продукція > ROYALOHM > LT02WGD1000TCE
LT02WGD1000TCE ROYALOHM
lt-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±0.5%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 100Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Quantity in set/package: 10000pcs.
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±0.5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 100Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Quantity in set/package: 10000pcs., Operating temperature: -55...155°C.