Продукція > ROYALOHM > LT02WGF4700TCE
LT02WGF4700TCE ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 470Ω; 62.5mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 470Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 470Ω; 62.5mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 470Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Quantity in set/package: 10000pcs..