Продукція > KYOCERA AVX > LT02ZD105MAT2S
LT02ZD105MAT2S
LT02ZD105MAT2S KYOCERA AVX
DS_478_lt.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції LT02ZD105MAT2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT02ZD105MAT2S Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF X5R 0402 20% Tol