LT056DET2S00-1F000
LT056DET2S00-1F000 Toshiba Semiconductor and Storage
LT056DET2S00.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.6"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 122.88mm W x 72.00mm H
Dot Pixels: 1024 x 600
Diagonal Screen Size: 5.6" (142.24mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.6", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: LVDS, Viewing Area: 122.88mm W x 72.00mm H, Dot Pixels: 1024 x 600, Diagonal Screen Size: 5.6" (142.24mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).