Продукція > ROYALOHM > LT05W8D3002T5E
LT05W8D3002T5E ROYALOHM
lt-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 30kΩ; 125mW; ±0.5%; 150V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 30kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Quantity in set/package: 5000pcs.
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 30kΩ; 125mW; ±0.5%; 150V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 30kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Quantity in set/package: 5000pcs..