LT06YD475MAT2W
LT06YD475MAT2W AVX Corporation
LT-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X5R 1206 20% Tol.
Інші пропозиції LT06YD475MAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT06YD475MAT2W LT06YD475MAT2W Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X5R 1206 20% Tol