LT1004CS8-2.5
LT1004CS8-2.5 Linear Technology
ST1004cs8-2.5_0002.pdf
Виробник: Linear Technology
Код виробника: LT1004CS8-2.5 RoHS V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N LT1004CS8-2.5PBF LT1004CS8-2.5 LT1004CS8-2.5#TR LT1004CS8-2.5#TRPBF Integrated Circuits
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: LT1004CS8-2.5 RoHS V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N LT1004CS8-2.5PBF LT1004CS8-2.5 LT1004CS8-2.5#TR LT1004CS8-2.5#TRPBF Integrated Circuits, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1004CS8-2.5 Виробник : Linear Technology 2861 V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N LT1004CS8-2.5 LT1004CS8-2.5 LT1004CS8-2.5#TR LT1004CS8-2.5#TR LT1004CS8-2.5 ST1004cs8-2.5
кількість в упаковці: 2 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
LT1004CS82.5 Виробник : LINEAR
LT1004CS8-2,5
Додати до обраних Обраний товар
Мікросхеми > Супервізори напруги, контролери заряду
товару немає в наявності
LT1004CS8-2.5 LT1004CS8-2.5 Виробник : Linear Technology 2861 Description: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC