LT301001C Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 300V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class T Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 300V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.813" Dia x 2.16" L (20.65mm x 54.8mm)
Fuseholder Type: Block
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 300V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 300V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.813" Dia x 2.16" L (20.65mm x 54.8mm), Fuseholder Type: Block, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 1.