LT600302SR Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 2
Написати відгук
Description: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 2.