LT601003C Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class T Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.827" Dia x 2.953" L (21mm x 75mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.827" Dia x 2.953" L (21mm x 75mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 3.