LT602001C Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class T Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.063" Dia x 3.25" L (27mm x 82.55mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 200 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.063" Dia x 3.25" L (27mm x 82.55mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 200 A, Number of Circuits: 1.