LT606001C Littelfuse Inc.
covers-datasheet?assetguid=bab05084-2b7e-46be-8d49-29aa0cb72143
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class T Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 2.06" Dia x 3.984" L (52.3mm x 101.2mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 600 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class T Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 2.06" Dia x 3.984" L (52.3mm x 101.2mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 600 A, Number of Circuits: 1.