Продукція > L-COM > LT989W-20M25V1E22
LT989W-20M25V1E22
LT989W-20M25V1E22 L-com
Виробник: L-com
Description: 0~20MH2O/OIL, 4~20MA OUTPUT, 11~
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Voltage Rating: 11V ~ 28V
Mounting Type: Cable Mount
Type: Liquid
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Output Configuration: 4mA ~ 20mA
Material - Housing & Prism: Stainless Steel
Current: 20 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0~20MH2O/OIL, 4~20MA OUTPUT, 11~, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Voltage Rating: 11V ~ 28V, Mounting Type: Cable Mount, Type: Liquid, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Output Configuration: 4mA ~ 20mA, Material - Housing & Prism: Stainless Steel, Current: 20 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT989W-20M25V1E22 LT989W-20M25V1E22 Виробник : L-Com ds_LC3MP2232_36.pdf Level Sensors - Industrial 0 20mH2O/OIL, 4 20mA output, 11 28VDC, Stainless