LTA057A340F
LTA057A340F Toshiba Semiconductor and Storage
LTA057A340F.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: LCD 5.7INCH 320X240 QVGA
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 115.20mm W x 86.40mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD 5.7INCH 320X240 QVGA, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 115.20mm W x 86.40mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).