LTA084C271F
LTA084C271F Toshiba Semiconductor and Storage
LTA084C271F.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: LCD 8.4INCH 800X600 SVGA
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 170.40mm W x 127.80mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD 8.4INCH 800X600 SVGA, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: LVDS, Viewing Area: 170.40mm W x 127.80mm H, Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA), Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).