LTA085C184F
LTA085C184F Toshiba Semiconductor and Storage
LTA085C184F.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: LCD 8.5INCH 800X480 WVGA TOUCH
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: CCFL
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 184.80mm W x 110.88mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 8.5" (215.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD 8.5INCH 800X480 WVGA TOUCH, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: CCFL, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 184.80mm W x 110.88mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 8.5" (215.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.