LTA121C32SF
LTA121C32SF Toshiba Semiconductor and Storage
LTA121C32SF.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: LCD 12.1INCH 800X600 SVGA LVDS
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: CCFL
Interface: LVDS
Viewing Area: 246.00mm W x 184.50mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)