Продукція > NETPOWER > LTA200M-054C
LTA200M-054C
LTA200M-054C NetPower
LTA200X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 90-305VAC, 200W CC/CP LED DRIVER
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 5.75" Dia x 2.92" H (146.0mm x 74.1mm)
Voltage - Output: 27 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.8A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90-305VAC, 200W CC/CP LED DRIVER, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 5.75" Dia x 2.92" H (146.0mm x 74.1mm), Voltage - Output: 27 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.8A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.