LTD089EXWS
LTD089EXWS Toshiba Semiconductor and Storage
LTD089EXWS.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: LCD 8.9INCH 1280X768WXGA TRANSFL
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transflective
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 193.90mm W x 116.40mm H
Dot Pixels: 1280 x 768
Diagonal Screen Size: 8.9" (226.06mm)