Продукція > OSRAM > LTE63C-ABCA-35
LTE63C-ABCA-35 OSRAM
Виробник: OSRAM
08+ ROHS;
на замовлення 140000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1460mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 30mA, Viewing Angle: 20°, Height (Max): 3.50mm, Wavelength - Peak: 520nm, Wavelength - Dominant: 525nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 2.60mm Dia.
Інші пропозиції LTE63C-ABCA-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1460mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 20°
Height (Max): 3.50mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 525nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 2.60mm Dia