LTF12IC2LD.
LTF12IC2LD. BANNER ENGINEERING
Виробник: BANNER ENGINEERING
Description: BANNER ENGINEERING - LTF12IC2LD. - LASER SENSOR, 12M, CURRENT/NPN/PNP, 30V
tariffCode: 85414900
Erfassungsreichweite, max.: 12m
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: Current, NPN / PNP
Ausgangsstrom: 20mA
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
usEccn: EAR99
Produktpalette: LTF Series
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - LTF12IC2LD. - LASER SENSOR, 12M, CURRENT/NPN/PNP, 30V, tariffCode: 85414900, Erfassungsreichweite, max.: 12m, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: Current, NPN / PNP, Ausgangsstrom: 20mA, DC-Versorgungsspannung, max.: 30V, usEccn: EAR99, Produktpalette: LTF Series.