LTM2500C2
LTM2500C2 HellermannTyton
151-00358.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CABLE TIE HLDR SNGL SCRW 1/4 BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 1.46" L x 0.73" W x 0.38" H (37.1mm x 18.6mm x 9.6mm)
For Use With/Related Products: T250 Lashing Ties
Mounting Type: Screw, 1/4"
Material: Nylon, Heat Stabilized, UV Resistant
Type: Single Opening
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TIE HLDR SNGL SCRW 1/4 BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 1.46" L x 0.73" W x 0.38" H (37.1mm x 18.6mm x 9.6mm), For Use With/Related Products: T250 Lashing Ties, Mounting Type: Screw, 1/4", Material: Nylon, Heat Stabilized, UV Resistant, Type: Single Opening.
Інші пропозиції LTM2500C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTM2500C2 LTM2500C2 Виробник : HellermannTyton 151-00358.pdf Cable Tie Mounts Lashing Tie Mount, 0.73 x 1.5", 0.25" Screw, PA66HS, Black, 100/pkg