LTM450BU00L001
LTM450BU00L001 NextGen Components
LTM450BU00L001.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 450KHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 4-PC Pin
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 450kHz
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 15 kHz
на замовлення 200000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 450KHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 4-PC Pin, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 450kHz, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 15 kHz.