LTM450EU00L004
LTM450EU00L004 NextGen Components
LTM450EU00L004.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 450KHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 4-PC Pin
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 450kHz
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 7.5 kHz
на замовлення 200000 шт:
Написати відгук
Description: CER FILTER 450KHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 4-PC Pin, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 450kHz, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 7.5 kHz.