LTM450HTW0L017
LTM450HTW0L017 NextGen Components
LTM450HTW0L017.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 450KHZ
Packaging: Bulk
Frequency: 450kHz
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Insertion Loss: 5dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 3 kHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 450KHZ, Packaging: Bulk, Frequency: 450kHz, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Insertion Loss: 5dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 3 kHz.