Продукція > VISHAY SFERNICE > LTO050F12R00JTE3
LTO050F12R00JTE3
LTO050F12R00JTE3 Vishay Sfernice
lto50.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Features: Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220-2
Height - Seated (Max): 0.799" (20.30mm)
Resistance: 12 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Features: Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220-2, Height - Seated (Max): 0.799" (20.30mm), Resistance: 12 Ohms.