Продукція > VISHAY SFERNICE > LTO100F39R00JTE3
LTO100F39R00JTE3 Vishay Sfernice
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS
Packaging: Tube
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Non-Inductive
Package / Case: TO-247-2
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-247
Height - Seated (Max): 0.976" (24.80mm)
Resistance: 39 Ohms
Написати відгук
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS, Packaging: Tube, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Non-Inductive, Package / Case: TO-247-2, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-247, Height - Seated (Max): 0.976" (24.80mm), Resistance: 39 Ohms.