LTP-1257AA-01
LTP-1257AA-01 Lite-On Inc.
Виробник: Lite-On Inc.
Description: DISPLAY DOT MATRX O,G 1.2" 5X7
Packaging: Tube
Color: Green, Orange-Red
Size / Dimension: 0.90" L x 1.25" W x 0.32" H (22.90mm x 31.80mm x 8.00mm)
Millicandela Rating: 4.8mcd Green, 4.8mcd Orange-Red
Configuration: 5 x 7
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V Green, 2V Orange-Red
Internal Connection: Common Cathode Row, Common Anode Column
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY DOT MATRX O,G 1.2" 5X7, Packaging: Tube, Color: Green, Orange-Red, Size / Dimension: 0.90" L x 1.25" W x 0.32" H (22.90mm x 31.80mm x 8.00mm), Millicandela Rating: 4.8mcd Green, 4.8mcd Orange-Red, Configuration: 5 x 7, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V Green, 2V Orange-Red, Internal Connection: Common Cathode Row, Common Anode Column.
Інші пропозиції LTP-1257AA-01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTP-1257AA-01 Виробник : Lite-On lite-on_lites07841-1-1737214.pdf LED Displays & Accessories Display Dot Matrix Org/Grn 1.2" 5x7