LTP20B-25M
LTP20B-25M HellermannTyton
166-90381.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: MET .50"20MMDIAGALVCVR BL 82'/RL
Packaging: Spool
Features: Acid Resistant
Color: Black
Material: Steel, Galvanized, PVC Coated
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Diameter - Outside: 0.830" (21.08mm)
Diameter - Inside: 0.630" (16.00mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Liquid Protection: Oil Resistant
Environment Protection: UV Resistant
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MET .50"20MMDIAGALVCVR BL 82'/RL, Packaging: Spool, Features: Acid Resistant, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, PVC Coated, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Diameter - Outside: 0.830" (21.08mm), Diameter - Inside: 0.630" (16.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Liquid Protection: Oil Resistant, Environment Protection: UV Resistant, Part Status: Active.
Інші пропозиції LTP20B-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTP20B-25M LTP20B-25M Виробник : HellermannTyton 166_90381-1495937.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Spiral Metallic Conduit, Flexible, 0.50" (20mm) Dia, GS/PVC, Black, 82ft/Reel