LTP25G-25M
LTP25G-25M HellermannTyton
166-90389.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: MET .75"25MMDIAGALVCVR GRY 82'/R
Packaging: Spool
Features: Acid Resistant
Color: Gray
Material: Steel, Galvanized, PVC Coated
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Diameter - Outside: 1.040" (26.42mm)
Diameter - Inside: 0.830" (21.08mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Liquid Protection: Oil Resistant
Environment Protection: UV Resistant
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MET .75"25MMDIAGALVCVR GRY 82'/R, Packaging: Spool, Features: Acid Resistant, Color: Gray, Material: Steel, Galvanized, PVC Coated, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Diameter - Outside: 1.040" (26.42mm), Diameter - Inside: 0.830" (21.08mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Liquid Protection: Oil Resistant, Environment Protection: UV Resistant, Part Status: Active.
Інші пропозиції LTP25G-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTP25G-25M LTP25G-25M Виробник : HellermannTyton 166_90389-1495980.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Spiral Metallic Conduit, Flexible, 0.75" (25mm) Dia, GS/PVC, Gray, 82ft/Reel