LTP32-100-EXD HellermannTyton
166-90571.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: COMP FITTING STR 1" NPT THREAD 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Conduit Fittings & Accessories Hazardous Area Liquid-Tight Flex Met Comp Fitting, Straight, 1" NPT Thread, 1.0" (32mm) Dia, Metal, 1/pkg.
Інші пропозиції LTP32-100-EXD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTP32-100-EXD LTP32-100-EXD Виробник : HellermannTyton 166_90571-1495983.pdf Conduit Fittings & Accessories Hazardous Area Liquid-Tight Flex Met Comp Fitting, Straight, 1" NPT Thread, 1.0" (32mm) Dia, Metal, 1/pkg